SPA dla umysłu: Żeby mieć wpływ

Uważamy, że rolą związku zawodowego we współczesnej rzeczywistości nie jest tylko podejmowanie ustawowych czy doraźnych działań. Pracownicy zrzeszający się w związkach zawodowych zyskują wpływ na rzeczywistość, która ich otacza. Wpływ ten można mieć wtedy, gdy uzyska się równowagę między pracą a życiem osobistym. Dobrze wiemy, że z wielu powodów nie jest to łatwe. Pracownik, który nie wierzy w siebie, który czuje się w pracy jak w potrzasku to raczej materiał na niewolnika, który natychmiast stanie się ofiarą rosnących oczekiwań przełożonych. Tylko ci, którzy znają swoją wartość, potrafią radzić sobie z okresowymi trudnościami – są w stanie w długiej perspektywie dobrze funkcjonować.

Dlatego we współpracy z Fundacją Mediatio oraz jej Prezesem Anetą Gibek-Wiśniewską  Członkom MOZ NSZZ “Solidarność” Pracowników Sądownictwa i Prokuratury umożliwiamy dostęp do platformy, którą nazwaliśmy SPA dla Umysłu. Już teraz możecie skorzystać ze szkoleń dotyczących takich obszarów jak tożsamość zawodowa, relacje w pracy, radzenie sobie z wypaleniem. Wszystko po to, aby nigdy nie stać się bezwolnym trybikiem, którym łatwo manipulować. Będąc świadomym pracownikiem, potrafimy radzić sobie z własnymi emocjami w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Wiemy, że przyszłość naszych zakładów pracy wiąże się ze zmianami. Przez zmienianie siebie będziemy gotowi także i na te zmiany. Dlatego oddajemy Wam do użytku SPA dla Umysłu, które będzie się zapełniało kolejnymi propozycjami – także edukującymi o naszych prawach i praktycznych sposobach rozwiązywania problemów.

Wśród kursów znajdziecie te, które można nazwać samorozwojowymi, które uczą relaksu, samoakceptacji, pomagają odkrywać pasje i talenty.

WEJDŹ DO SPA