Benefity dla Członków

Członkowie korzystają z benefitów!

Oferta stale się poszerza. 

OFERTA LUKSUSOWEGO WYPOCZYNKU

Warto być członkiem związku

Turnusy rehabilitacyjne
dla Członków

Legitymacja elektroniczna
Karta LOTOS

Inne benefity


Komfortowy wypoczynek
za 19% ceny

POZNAJ NAS

Jesteśmy organizacją międzyzakładową – czyli taką, która zrzesza pracowników wielu sądów i prokuratur w całej Polsce. Kilka tysięcy Członków naszej organizacji pracuje w ponad połowie polskich sądów i kilku prokuraturach. 

Związki zawodowe różnią się w swoich sposobach działania. My zrzeszonemu pracownikowi zapewniamy profesjonalną obsługę kancelarii prawnej (np. w sytuacji zwolnienia z pracy), opiekę psychologiczną, rozwiązanie konfliktu w miejscu pracy, pomoc w przypadku wystąpienia mobbingu, odwołania od oceny okresowej, sprzeciwu wobec nałożonej kary porządkowej, itd.

Systematycznie komunikujemy się z naszymi członkami i sympatykami poprzez stronę internetową, na portalu społecznościowym FB – fanpage i Gazetę Sądową, gdzie przedstawiamy aktualne informacje dotyczące sytuacji w sądownictwie i prokuraturze.

SPRAWIEDLIWOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ, SPRAWCZOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, SŁUŻBA

Informacje o benefitach dla Członków

Informacji o benefitach udzielają lokalni Koordynatorzy MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Sądownictwa i Prokuratury. W sprawie benefitów informacje uzyskasz także pisząc do nas na adres e-mail: