BON NA WYPOCZYNEK DLA CZŁONKÓW “S”

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w wymienionych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

Jak dostać bon na wypoczynek

Bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020 r. jest członkiem Związku NSZZ „Solidarność”. Członkowie naszej organizacji ws. otrzymania bonu mogą się kontaktować z lokalnymi koordynatorami, a gdy nie powołano koordynatora – wypełniając formularz poniżej. Prosimy zgłaszać się do koordynatorów, którzy otrzymają zbiorczo Bony Wypoczynkowe dla członków.

Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ “Solidarność”, a chcecie otrzymać bon to należy się zapisać, a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200 zł na wypoczynek. W poniższym formularzu należy zaznaczyć stosowną opcję.

Gdzie można wykorzystać bon na wypoczynek i w jakim terminie

Bony można zrealizować w:
Ośrodku Ziemowit w Jarnołtówku
Jarnołtówek – wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie nyskim, w gminie Głuchołazy. Wieś leży w Górach Opawskich, na ziemi prudnickiej, w dolinie Złotego Potoku
Ośrodku Savoy i Żbik w Spale
Spała – osada letniskowa w województwie łódzkim, w powiecie tomaszowskim, w gminie Inowłódz.
Ośrodku Hyrny w Zakopanem
Willi Sienkiewiczówka w Zakopanem
Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, duży ośrodek sportów zimowych, potocznie nazywany zimową stolicą Polski.
Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020 r.

Jak zarezerwować pobyt

Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt e-maila z recepcją wybranego ośrodka lub dzwoniąc telefonicznie. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu. Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług DOMS nie będzie możliwości realizacji bonu.

Na jakich warunkach można wykorzystać bon

Pobyt minimum dwa noclegi.
Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

Czy bon łączy się z innymi promocjami DOMS

Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.

Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Jeśli macie Państwo dalsze pytania dotyczące zasad wykorzystania (a nie dystrybucji) Bonu Wypoczynkowego prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

Wprowadź swój prywatny adres e-mail do ewentualnego kontaktu ws. bonu
Do ewentualnego kontaktu ws. wysyłania bonu
np. Sąd Apelacyjny / Sąd Okręgowy / Sąd Rejonowy / Prokuratura Okręgowa w (miejscowość)
Ulica - numer budynku - numer mieszkania
Administratorem danych osobowych jest MOZ NSZZ „Solidarność” Pracowników Sądownictwa i prokuratury z siedzibą w Katowicach przy ul. Lompy 14 – Adres do korespondencji: 40-286 Katowice, ul. Floriana 7.
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane – zależnie od wybranej opcji w celu przesłania Bonu Wypoczynkowego lub skontaktowania się w związku ze zgłoszeniem chęci przystąpienia do związku zawodowego. Dane przetwarzane są wyłącznie w celach statutowych NSZZ „Solidarność” oraz w celu realizacji zgłoszenia, w szczególności – poprzez ich dekretowanie przez adresatów zgłoszeń: Przewodniczącego Komisji Międzyzakładowej i in. Członków Komisji Międzyzakładowej – przekazywane będą kompetentnym strukturom i jednostkom organizacyjnym Organizacji i Związku, odpowiedzialnym merytorycznie za przedmiot zgłoszenia.
Klauzula informacyjna znajduje się po adresem: https://ps-solidarnosc.org.pl/klauzula-informacyjna
Wysyłający niniejszy formularz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z załatwieniem sprawy, której dotyczy zgłoszenie. Informujemy, że przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że danych osobowych nie wykorzystamy do działań marketingowych, w szczególności do składania ofert lub wysyłania wiadomości nie związanych z przedmiotem niniejszego zgłoszenia.